Opis produktu

GOGLE ZIMOWE / SZYBY ZAPASOWE / AKCESORIA

Szyba zapasowa SWANS do TALON-MDHTALON Flash Blue Mirror / Pink Base
(Kod: szyba/TLNMDHC)

Dostępność produktu:
DOSTĘPNY

Szyba zapasowa do gogli TALON-MDH japońskeij marki SWANS.

Kolor : Flash Blue Mirror / Pink Base   (produkcja Japońska)
           * przepuszczalność światła 35%

Właściwości :

 

CLARITEX COAT - Claritex to warstwa ochronna nakładana na szybę gogli w celu zapobiegania osadzania się na niej kropel wody oraz powstawaniu odbarwień; wszystkie krople spływają z powierzchni szybki i nie zaburzają widoczności nawet w „mokre" dni; Claritex „wytrzymuje" również odbarwienia powstałe z plam i odcisków palców (nawet jeśli szyba zostanie zabrudzona - czyści się ją bardzo łatwo przy pomocy odpowiedniej szmatki); Claritex stanowi też ochronę przed zadrapaniami.

U.V.CUT - Szkodliwe promieniowanie UV ma wpływ na rozwój takich chorób jak katarakta, czy rak skóry; wszystkie szyby w goglach Swans gwarantują ochronę przed szkodliwymi promieniami UV  w 99,9%.

ANTI-FOG LENS - Szyby w goglach Swans pokryte są warstwą zapobiegającą parowaniu od wewnątrz. 

DOUBLE LENS - podwójne szyby Swans są tak lekkie i elastyczne jak szyby pojedyncze; zapewniają stabilne dopasowanie i bezpieczeństwo; warstwa powietrzna pomiędzy szybkami efektywnie chroni przed parowaniem.

GUARD MIRROR - szyby lustrzane są zwykle bardzo wrażliwe na tarcie, drapanie i podatne na odbarwianie po długim użytkowaniu; Swans jako światowy lider w technologii optycznej wypracował system „Guard Mirror" poprzez zamontowanie szyby lustrzanej jako wewnętrznej i co za tym idzie - odpornej na działanie czynników zewnętrznych.

CERTYFIKAT "CE" - wszystkie gogle Swans dostosowane są do standardów EN174 oraz spełniają wymogi Dyrektywy Europejskiej 89/686EEC i mogą być oznaczone symbolem CE.

REFERENCJE -  Swans jest oficjalnym dostawcą gogli dla znanych team'ów światowych : US Ski Team, Finland Freestyle Ski Team, Ski Association of Japan, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu (SITS)

 

Made in Japan

 

tabela ze szczegółowymi charakterystykami szyb SWANS pod tym linkiem :

http://swans.info.pl/sites/brand/products.jsf?brandCode=swans&categoryId=1

 

 


Oficjalny dystrybutor:

Elephant Pro-Sport Sp.J.

ul. Tenisowa 18

53-033 Wrocław

Tel. +48 71 344 39 38
      +48 71 372 30 73
      +48 609 299 252

 

office@elephant.pl